TARIHCE

2002 yılından bu yana başarılı geçmişiyle  ve tecrübesiyle müvekkillerine Fikri ve Sınaî Haklar konusunda danışmanlık ve belgelendirme hizmeti sunan firmamız bünyesinde , tecrübeli avukatlar, marka ve patent vekilleri, bilirkişiler ve çok sayıda uzman yer almaktadır.

Yükselen Patent &Kalite olarak Yurtiçi ve Yurtdışı  olmak üzere; Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili, Faydalı Model Tescili, Patent  Tescili, Coğrafi İşaret,  Uluslararası Sistem ve Ürün Belgelendirme İşlemleri, Gümrük, Sağlık, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı işlemleri alanların da  uzman kadromuz ile  kaliteden ödün vermeden müvekkillerimize,  dürüstlük ve güven ilkesiyle  profesyonel olarak danışmanlık ve belgelendirme  hizmeti  vermekteyiz.

 

VIZYON/MISYON/DEGERLER

Misyonumuz (Hayat Amacımız)

Müvekkillerimizin fikir ürünlerinin korunmasında ve kurumsallaşmasında güçlü bir çözüm ortağı olmak ve Türkiye’nin geleceği için; Fikri haklar, markalaşma, Ar-Ge, inovasyonve kalite bilincininin ve kültürününün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz (Gelecek Hayallerimiz)

Yükselen Patent & Kalite olarak Vizyonumuz; Fikri Haklar ve Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı alanında en çok tercih edilen şirketlerden birisi olmak.

Değerlerimiz (Olmazsa Olmazlarımız)

– Dürüstlük, – Güvenilirlik, – Müşteri Memnuniyeti, – Takım Çalışması, – Uzmanlık, – Sorumluluk Bilinci, – Yenilikçilik, – Sürekli Gelişim.

VEKILLERIMIZ

Ufuk TERZI

Patent Vekili // Bas Denetci

Soner ISMAILOGLU

Gıda Muhendisi // Bas Denetci

Kagan ULAS

Avukat // Bilirkisi